"Özgür ve rahat yaşam"
hayatın içindeki tüm renklerin
üretim merkezi.  
Liberty Life

"Özgür ve rahat yaşam"

HC Organize Tekstil 3 bin metrekaresi kapalı ve 22 bin metrekaresi açık olmak üzere, Denizli’de toplam 25 bin metrekare alan üzerinde yaklaşık 120 kişilik çalışanı ile hazır giyim ve ev tekstili üzerine üretim yapmaktadır. Günlük üretim kapasitesi 5.000 adet hazır giyim ile 5.000 adet ev tekstilidir. HC Organize Tekstil, hazır giyim ve evtekstili sektöründe aynı çatı altında kesim, dikim, ütü ve paket dahil tüm işlemleri kendi bünyesinde yapabilen bir tesis olmasının yanı sıra, Denizli ve Türkiye için de yapmış ve yapacak olduğu yatırımlar ile önde gelen istihdam kuruluşu olma yolunda sağlam adımlar ile ilerlemektedir.

Liberty Life güncel kalmayı sürdürmek için sezonun tek tasarımlarını takip etmektedir.Türk iç giyim sektörünün dünya pazarındaki payını artırmak ve global markalarla rekabet edebilmek genç ve özgür tasarımlarla mümkündür.Kendi tasarım ve model ekibi ile kendine özgü modeller oluşturup bu modelleri sürekli yenilemeyi ilke edinmiştir.

Değişsen trendlere göre ürün grubuna yenilikler katmaya devam eden Liberty Life ürün grubundaki çeşitlilik arttıkça toplumdaki farklı yaş ve beğenilere sahip insanlara hizmet etmektedir.


Fotoğraflarla Fabrikamız
Yükleniyor